MM x

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas cechuje

Pracownia Projektowa Innerium jest spółką z długoletnim stażem w zakresie projektowania wnętrz i kompleksowej realizacji projektów. Od ponad dziesięciu lat tworzy projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak również oryginalnej aranżacji wnętrz swoich klientów.

Wykonywanie projektów i aranżowanie to nie koniec naszej propozycji. Specjalizujemy się także w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a także  wykończeniach, aranżacji i organizacji przestrzeni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych a także innych. Cechuje nas różnorodność w obszarze projektów, których się podejmujemy, a ponadto szeroka oferta, dzięki kompleksowości oferowanych przez nas usług zdobyliśmy zaufanie i przyjazne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można obejrzeć w zakładce „Projekty”, a także „Realizacje”, gdzie zawarte są  zdjęcia  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to doświadczeni architekci i projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej pracy i ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy  i kwalifikacji świadczą usługi na najwyższym poziomie, czerpiąc z najnowszych rozwiązań świadczonych przez producentów z dziedziny wnętrzarskiej.

 

Zadowolenie  klienta – naszym priorytetem

Wiemy, jak znaczący jest komfort i wygoda we własnym domu, dlatego właśnie to stawiamy za priorytet naszych działań projektowych. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne gusta klientów, ich poziom życia, potrzeby i oczekiwania, które mają od swego mieszkania. Wszystko po to, aby optymalnie dopasować je do zwyczajnego życia a także charakteru, w jakim czuje się dobrze. Udana aranżacja pomieszczenia to zarówno jego końcowy efekt wizualny, jak również praktyczne rozwiązania wpływające na funkcjonalność. Na taką realizację możesz liczyć korzystając z usług naszej Pracowni.

Słuchamy naszych klientów. Dobrze wiemy że to styl życia a także dobry smak definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo swoją działalność zaczynamy od dokładnego omówienia potrzeb klienta i elementów takich jak organizacja pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania odnoszące się do naszych usług. Oprócz rozmowy podczas spotkania bezpośredniego oferujemy także możliwość komunikacji zdalnej dla największej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o kosztach, zarówno naszej działalności, jak i surowców, z których korzystamy podczas realizacji projektu. Doświadczenie, znajomość branży i dobre kontakty pozwalają nam na elastyczność i dopasowanie się do budżetu klienta.

 

Jak przebiega współpraca z naszym architektem wnętrz?

Praktyczne podejście to dzisiaj nie tylko moda, ale jedyny  słuszny wybór. Ta zasada dotyczy także wykończenia wnętrz, w których mieszkamy  lub pracujemy. Dobre wykorzystanie pomieszczenia i jego potencjału może zapewnić jedynie wykwalifikowany i obyty projektant wnętrz.

Na szczęście obecnie nie jest to usługa zarezerwowana dla najbogatszych. Wręcz przeciwnie. Właściwe, przemyślane i dobrze zorganizowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić dużo i pieniędzy,  i ponadto zagwarantować komfort użytkowania wnętrza. Z usług projektanta wnętrz korzystają osoby prywatne wykańczające swoje nieruchomości, ale również przedsiębiorcy i inwestorzy, mający świadomość walorów użytecznego wnętrza.

Zobacz więcej: https://www.innerium.pl/projektowanie-wnetrz-szczecin/

Zalety wnętrz zaprojektowanych przez architekta

Każdy z nas śni o pięknym i wygodnym wnętrzu. Możliwości i dostępność szerokiej gamy materiałów z dziedziny wnętrzarskiej pozwala na ogromne opcje aranżacji. To korzyść, ale i wada. Nigdy nie jest łatwo wybrać najlepsze kompozycje, dobre surowce i odpowiednią jakość. Architekt po zapoznaniu się z życzeniami nabywcy potrafi stworzyć wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz budynków i mieszkań, ale przestrzeni biurowych czy sklepów – wszystkie typy pomieszczeń zasługują  na najlepsze wykorzystanie ich możliwości.

Skorzystaj z pomocy zespołu wykwalifikowanych architektów z długą praktyką  i chęcią do działania, a przekonasz się, jak wiele można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata działalności naszej pracowni mieliśmy szansę działać w różnych projektach i współpracować z wieloma inwestorami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Często realizacje naszego zespołu były eksponowane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie klientów i dokonać tego, że powracają do nas z świeżymi pomysłami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium prezentowane były w polskich magazynach branżowych i były się inspiracją dla szerokiego grona czytelników.

 

Projektowanie wnętrz Szczecin

Przebywasz w pomieszczeniach, które zachwycają i w których czujesz  się zaskakująco dobrze? Istnieje wielka szansa, że to mieszkanie jest efektem pracy architekta. Projektowanie wnętrz jest dziś usługą, po jaką sięga coraz więcej osób . Nie tylko z wygody i pewności dobrego efektu, ale również, wybierając właściwe rozwiązania dopasowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dostosowuje się doskonale do stylu jego właścicieli,  a do tego spoista wizualnie aranżacja i nowoczesne dodatki tworzą całość godną uwagi.

Skorzystanie z usługi projektanta wnętrz pozwoli na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a także wielu godzin spędzonych w sklepach z wyposażeniem wnętrz, dodatkami i marketach budowlanych. Nawet jeśli lubisz te działania – może zdarzyć się, że sięgniesz po złe produkty  lub zakupisz   sprzęty wątpliwej jakości. Projektant wnętrz Szczecin zrobi to za Ciebie, ale  jednocześnie dla Ciebie.

 

Fachowe projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest fachowy projekt aranżacji wnętrza? Towiele godzin gruntownej pracy, obliczeń i analizowania strategii, aby stworzyć idealny plan dla Twojego wnętrza. Od dokładnych  pomiarów, przez wybór odpowiednich produktów, aż po precyzyjne określenie ilości niezbędnych do wykończenia lub remontu mieszkania materiałów. Tak istotny projekt pozwala pokazać, jak będzie wyglądało wnętrze domu czy też  albo mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi Twój cenny czas oraz pieniądze.

Zachwycające wnętrza to pomieszczenia spójne – spójne więc nie nudne czy „bezpieczne”, ale wspaniale urządzone z harmonijnie dobranymi akcesoriami. Projektant wnętrz wybierze elementy, które doskonale będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój powab. Będą to z pewnością produkty, które będą oddziaływać nie tylko na charakter mieszkania, ale także na funkcjonalność korzystania z przestrzeni. Fachowiec rozumie potrzeby klienta i d dba o to , aby dostosować mieszkanie do indywidualnego  sposobu życia, wielkości rodziny, rodzaju pracy. We wszelkich tych względach pamięta o stylu swego klienta i jego funduszach.

 

Najlepszy projektant wnętrz Szczecin

Jakie właściwości powinien posiadać odpowiedni projektant wnętrz? Z pewnością oprócz niezbędnych cech charakteru, takich jak skrupulatność, wyobraźnia i pilność oraz tzw. dobrego smaku musi mieć odpowiednią wiedzę. Wiedza na temat przepisów ergonomii, percepcji przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a ponadto typowa wiedza produktowa to atrybuty dobrego architekta wnętrz. Powinien być on na bieżąco nie tylko z nowościami w zakresie rozwiązań wnętrzarskich, ale także technologicznych, poznawać nowe produkty i szybko zmieniające się trendy w aranżowaniu wnętrz.

Konieczna będzie też odwaga. Kreatywny architekt nie boi się wyzwań i proponowania czegoś zupełnie nowego, awangardowego, aby spełnić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To ważne, aby być przekonanym, że obecnie projektowanie wnętrz nie jest tylko kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia mieszkania lub realizacji większego remontu. Na planach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane i wykończeniowe, aby realizować wszystko zgodnie z życzeniami klienta.

Jeżeli jeszcze nie udało nam się przekonać Cię do tego, że projektowanie pomieszczeń w budynku, mieszkaniu bądź biurze to jedyny odpowiedni środek  na odpowiednie, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje mieszkań i domów, takich jak Twój, które zyskały zupełnie inny wymiar i zachęcają swoim wystrojem do wypoczynku i odpoczynku.